Zakázková výroba

V našem e-shopu můžete vybírat z populárních produktů v různých rozměrech a provedeních. Pokud nenajdete, co jste hledali, nebo Vám nevyhovují rozměry,nezoufejte, zakázkovou výrobu umíme! Stačí napsat e-mail nebo zavolat, rádi si s Vámi popovídáme a probereme možnosti, jak Váš vysněný kousek domova vyrobit. Pokud stejně jako my milujete kombinaci masivního dřeva a oceli, určitě najdeme společnou řeč. 

Tady to všechno začíná

Na počátku všeho stojí nápad. Buď náš, nebo Váš (nebo náš společný), kterému vlastnoručně vdechneme život. Často jste to Vy, kdo nás inspiruje k novým výrobkům. Nebojte se nám napsat Vaše představy a my je zkusíme proměnit ve skutečnost. Když si spolu vyjasníme Vaše očekávání a představy, narýsujeme finální návrh. Hned jak si ho odsouhlasíme, pouštíme se do samotné výroby.

DSC_0378 

Bez železa by to nešlo

Proč železo? Proč ne celodřevěný nábytek? Asi proto, že kov máme prostě v krvi. Už od mala byl všude kolem Mirka,protože jeho táta je zámečník a vše kolem kovů ho naučil. A kombinace masivního dřeva, s jeho osobitou vůní se dle našeho názoru krásně snoubí s ocelí a vytváří dokonalou kombinaci.

„Věděli jste, že jeden centimetr sváru unese až tunu váhy? To už je pořádný
argument, abyste uvěřili, že tenhle nábytek přežije věčnost.“

DSC_0360_malá 

Kouzlo dřeva

Dřevo je nejkrásnější materiál pro výrobu nábytku. Kus přírody, který můžete mít doma. Díky masivu máte v domácnosti vždy jedinečný a nenapodobitelný originál. Vzhledem k tomu, že jste na našich stránkách, tušíme, že Vás ale o jeho kvalitách nemusíme přesvědčovat. Nejčastěji pro Vás vyrábíme nábytek z dubu, jasanu a smrku.

Mirkova dílna_frézování_2

Povrchová úprava dřeva - aby s Vámi bylo dřevo navěky

Každý kus nábytku si zaslouží náležitou péči. Proto stoly a další velký nábytek ošetřujeme kvalitním tvrdým voskovým olejem Osmo. Ten zesiluje barevnou intenzitu přírodního vzhledu povrchu dřeva, odpuzuje vodu a nečistoty, je trvale zatížitelný a mimořádně odolný.

Mirkova dílna_povrchová úprava dřeva