Platba a doprava

Možnosti placení

Platba předem bankovním převodem

Po zadání objednávky obdržíte potvrzovací e-mail obsahující nezbytné údaje pro bankovní převod.

Jakmile vaše platba dorazí na náš účet, začneme objednávku zpracovávat. V závislosti na vaší bance může trvat 1–3 pracovní dny, než k nám platba dorazí.

 

 

Online platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 
 

Rychlý online převod

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

 

Doručení zásilek

 

stažený soubor.

Zásilkovna je síť výdejních míst zásilek, ve které zásilky nejsou doručovány přímo k zákazníkovi, ale jsou doručeny na jednu z poboček, kde si sám zákazník svoji zásilku vyzvedne v čase, který mu vyhovuje. Zákazník si může vybrat, na kterou výdejní pobočku svůj balík požaduje a tam si ji rovněž vyzvedne. Na vyzvednutí má čas 7 dnů od dne, kdy je zásilka na pobočku doručena.

Zásilkovna má již více než 1.500 poboček v ČR. Zákazník má tedy k dispozici celkem širokou síť poboček, kam si nechat zboží zaslat a kde si je může vyzvednout v čase, který mu nejvíce vyhovuje.

V našem e-shopu si při dokončení objednávky v "nákupním košíku" zvolíte způsob dopravy ZÁSILKOVNA, následně si v seznamu poboček zvolíte jednu z poboček ZÁSILKOVNY, kam si budete přát Vaši objednávku doručit. Doporučujeme zvolit takovou adresu, která je pro Vás nejpohodlnější k vyzvednutí. My zboží zabalíme a odešleme. Jakmile je Váše zásilka doručena na Vámi zvolenou pobočku, obdržíte přímo od Zásilkovny SMS o tom, že je Vaše zásilka připravena k vyzvednutí. Z tohoto důvodu Vás žádáme v objednávce o uvedení telefonního čísla. Zásilku si na výdejním místě můžete vyzvednout ve lhůtě 7 dnů.

Na ZÁSILKOVNU mohou být doručeny pouze zásilky do hmotnosti 5kg. Toto je součást obchodních podmínek Zásilkovny, které musíme dodržovat. Těžší zásilky musí být poslány přepravní společností GLS.

Cena dopravy za jeden balík (do 5 kg) je 70,-Kč 

 

 

gls

Přepravce vám v den doručení zašle SMS zprávu s kontaktem na řidiče.Na přesném času doručení se můžete domluvit. Přepravce rozváží zboží do 18:00 hodin,nebo můžete doručení přeložit na další pracovní den. V případě nezastižení Vám zanechájí oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den

Naše výrobky balíme do kartonových krabic. Zatím jsme řešili jen minimum poškození při přepravě, ale někdy se stane,že se krabice po cestě poničí, proto zkontrolujte výrobek a v případě poškození sepište protokol s přepravcem,nafoťte krabici i výrobek a informujte nás na info@mirkovadilna.cz. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy nebude brán zřetel a budou zamítnuty.

Cena dopravy za jeden balík do 5kg je 120 Kč

Cena dopravy za jeden balík do 10kg je 150 Kč 

Cena dopravy za jeden balík do 15kg je 190 Kč

 

 

logo-toptrans

V případě nadrozměrných a těžkých zásilek jako jsou stoly a dveře odesíláme zásilky přes přepravní společnost Toptrans.

Cena dopravy za jeden balík do váhy 20kg a rozměrů stanovených dopravcem je 380 Kč

Cena dopravy za jeden balík do váhy 25kg a rozměrů stanovených dopravcem je 490 Kč

Cena dopravy za jeden balík do váhy 30kg a rozměrů stanovených dopravcem je 650 Kč

Cena dopravy za jeden balík do váhy 35kg a rozměrů stanovených dopravcem je 850 Kč

Cena dopravy za jeden balík do váhy 40kg a rozměrů stanovených dopravcem je 960 Kč

Cena dopravy za jeden balík do váhy 50kg a rozměrů stanovených dopravcem je 1280 Kč

 

 

Osobní odběr

Osobní odběr je možný po předchozí domluvě v naší dílně na adrese Pohoř 14, Odry, 742 35

Mirkova dílna_osobní odběr 

 

Mirkova doprava

V případě objednání jakéhokoliv stolu nebo zakázkové výroby Vám bude výrobek bezpečně a spolehlivě doručen naší vlastní dopravou. V ceně je nejen doprava, ale také výnos a odborná montáž přímo na místě, Vy se tak nemusíte o nic starat. Až se bude blížit termín vyhotovení, tak se Vám dostatečně dopředu ozveme a domluvíme se na termínu a čase doručení, tak ať Vám to maximáně vyhovuje.

IMG_4829