Posuvné skládací dveře

Kód: 602
12 400 Kč
2-6 týdnů
Povrchová úprava

Chcete Vašemu domu nebo bytu dopřát osobitý punc industriálu, či nějakou místnost doladit do opravdu poctivého venkovského stylu? Zkuste to se surovými masivními dveřmi, které nikdo z Vašich hostů nepřehlédne. Dveře jsou vyráběny z poctivých smrkových palubek a prken o tloušťce 19 milimetrů. Dřevo si zachovává svou krásnou přirozenou strukturu, dřevěné suky a sem tam i nějakou tu vadu, prostě to, co k masivu patří. Vzhledem k jedinečnosti struktury použitého materiálu je tak každý kus opravdovým originálem. Povrchovou úpravu rádi zajistíme, dveře můžeme lazurovat i barvit na přání. Nebo se můžete na dveřích kreativně "vyřádit" a natřít si je doma zcela dle svých požadavků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

https://www.youtube.com/shorts/NPrCdNqm0qY

 

Materiál:

Smrkové 19mm palubky v AB kvalitě a smrková prkna.

Dveře jsou standardně dodávány bez povrchové úpravy, ale za příplatek je lze dodat včetně nátěru dle vlastního výběru. Doporučujeme volit především olej nebo lazuru. U barvy je potřeba počítat s nedokonalostí povrchu, protože dřevo nikdy není dokonale hladké. Obzvláště z nepohledové strany dveří mohou být větší či menší nedokonalosti dřeva, většina těchto vad je vytmelena tmelem.

Dveře mají dvě strany, ozdobná strana se šikmými prkny (foto č.1,2) která obvykle slouží jako pohledová strana společně s kováním a vnitřní nepohledová strana se svislými palubkami (foto č.3).

 

Rozměr:

Rozměr dveří určete podle rozměru stavebního otvoru, šířka by měla být asi o 3-4 cm na každou stranu větší a výška asi o 3cm větší. Například pro otvor 80x200cm by byl ideální rozměr dveří 88x203cm. Do poznámky v objednávce napíšete buď přesný rozměr otvoru nebo dveří.

Tloušťka dveří je 38mm

Dveře jsou spojeny dvěma panty. 

Výška dveří - požadovanou výšku dveří prosím napište do poznámky v objednávce, maximální možná výška dveří je 210cm.

Šířka dveří - požadovanou šířku dveří prosím napište do poznámky v objednávce, maximální možná šířka dveří dveří je 108cm.

 

Povrchová úprava:

Bez povrchové úpravy - Dveře jsou broušené a připravené pro povrchovou úpravu.

Lazura / olej - Vybírat můžete na nejbližší prodejně Dům barev od výrobců jako je Balakryl, Primalex, Bondex,... Výrobek nekupujte, pouze si na prodejně vyberte odstín dle svého uvážení a na email nám pošlete výrobce a odstín, který jste si vybrali.

Barva - Vybírat můžete z odstínu barvy Eternal Mat akrylátový

 

Montáž:

V případě objednání našeho kování i dveří je možná také montáž. Cena montáže je 2000,- / dveře + doprava (cenu dopravy zjistíte výpočtem: (vzdálenost Odry → Vaše bydliště) x 9 ) +15%DPH. V případě většího množství dveří je cena individuální. Montáže provádím po celé ČR. Pokud budete chtít naší montáž, tak v objednávce zvolte osobní odběr a připište to do poznámky. Montáž a doprava se platí zvlášť hotově po předání.

 

Vyrábíme také madla, najdete je ZDE

 

Doba dodání:

Jedná se o zakázkovou výrobu, doba dodání je 2-6 týdnů.

 

Pokud Vám nebude cokoliv jasné, tak pište na email info@mirkovadilna.cz nebo volejte na tel. 731 012 737 a rádi Vám s objednávkou poradíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: