Kování pro posuvné skládací dveře

Kód: 605
4 700 Kč
2-6 týdnů

Ručně, na míru vyráběné kování pro posuvné skládací dveře v industriálním stylu lze kombinovat s našimi posuvnými skládacími dveřmi. Kování je vyrobeno z kvalitní oceli, pojezdové kladky z velmi odolného tvrzeného plastu. Celý systém je ošetřen matným černým lakem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

https://www.youtube.com/shorts/NPrCdNqm0qY

 

Technické řešení na míru. Kování přizpůsobíme přesně pro Vás a to délkou kolejnice a požadovanou vzdáleností dveří od zdi.

 

Sada obsahuje:

2x posuvné otočné rameno

1x kolejnice 

4x podložky mezi stěnu a kolejnici

1x vodící kolík

 

Kladky jsou vyrobeny ze speciálního tvrzeného plastu v černé barvě a jsou osazeny kuličkovými ložisky. Díky tomu jsou tiché a jejich chod je plynulý. Nosnost kování je 50kg (v případě našich dveří je lze využít pro všechny rozměry). 

 

Délka kolejnice:

Délka kolejnice se určí podle výpočtu šířka dveří+10cm, např. máte-li dveře o šířce 98cm, tak délka kolejnice bude 108cm, skutečnou délku kolejnice nám napište do poznámky v objednávce.

 

Montáž:

V případě objednání našeho kování i dveří je možná také montáž. Cena montáže je 2000,- /  dveře + doprava (cenu dopravy zjistíte výpočtem: (vzdálenost Odry → Vaše bydliště) x 9 ) +15%DPH. V případě většího množství dveří je cena individuální. Montáže provádím po celé ČR. Pokud budete chtít naší montáž, tak v objednávce zvolte osobní odběr a připište to do poznámky. Montáž a doprava se platí zvlášť hotově po předání.

 

Doba dodání:

Jedná se o zakázkovou výrobu, doba dodání je 2-6 týdnů

 

Pokud Vám nebude cokoliv jasné, tak pište na email info@mirkovadilna.cz nebo volejte na tel. 731 012 737 a rádi Vám s objednávkou poradíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: