Čistící prostředek Osmo sprej 0,5l 8026

Kód: 252
Novinka Tip
380 Kč
Skladem

Bezbarvý. K čištění olejovaných a voskovaných ploch nábytku a kuchyňských pracovních desek. Čistí, aniž by byla narušena ochrana dřeva tvořená přírodními vosky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o výrobku:

Aerosolový přípravek pro denní čištění a péči - speciálně vyvinutý pro olejované a voskované dřevěné povrchy, ošetřené např. přípravky Osmo Top olejem nebo Osmo Tvrdým voskovým olejem .Obsahuje mýdla na bázi přírodních olejů, čistí a ošetřuje povrch, aniž by poškozoval oleje a vosky. Nevysušuje čištěný povrch. Výrobek je dobře snášen pokožkou, neobsahuje barviva a parfémové složky, je biologicky odbouratelný, neobsahuje rozpouštědla a těkavé organické látky.

 

Oblast použití:

Výrobek je zvláště vhodný k čištění olejovaných a voskovaných dřevěných povrchů v interiéru. Je doporučován zejména pro čištění povrchů ošetřených přípravkem Osmo Top olejem nebo Osmo Tvrdým voskovým olejem.

 

Složení:

Výrobek na bázi přírodních olejů, <5% rostlinných mýdel (aniontové povrchově aktivní látky), neiontové povrchově aktivní látky, ošetřující složky, stabilizátory a konzervační činidla (methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon). Přesné informace o složení Vám budou zaslány na vyžádání.

 

Fyzikální vlastnosti:

Hustota: 1,01-1,03 g/cm3

Zápach: slabý/jemný, po zaschnutí bez zápachu 

Hodnota pH při 20C:10,9

 

 

Informace o produktu: Sprej čistič č. 8026
K čištění olejovaných a voskovaných dřevěných povrchů a kuchyňských pracovních desek. Do
vnitřních prostor

Trvanlivost 2 roky a déle, je-li výrobek uchováván v těsně uzavřených obalech na suchých místech při teplotě 5 – 35 °C. I při přepravě je třeba dbát na ochranu před zmrznutím.

 

Příprava:

Odstraňte volné nečistoty. Výrobek Osmo Čistič ve spreji pro vnitřní použití je připraven k přímému použití - neřeďte

 

Zpracování:

Stříkací hlavici otevřete pootočením a nastříkejte výrobek přímo na ošetřovaný povrch. Následně otřete čištěnou plochu bavlněnou utěrkou.

 

Vydatnost:

Vydatnost závisí na stupni znečištění ošetřované plochy.

 

Upozornění

Nanášejte pouze ve formě aerosolu, jinak hrozí poškození ošetřované plochy.

 

Bezpečnostní pokyny

Uchovávejte mimo dosah dětí. Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.

 

Odstraňování:

Zbytky výrobku a zcela vyprázdněné obaly odstraňujte v souladu s požadavky zákona č. 185/2001 Sb. o odpadech a místními předpisy – předejte na sběrné místo nebezpečných odpadů (doporučený kód dle Katalogu odpadů: 07 06 01 Promývací kapaliny a matečné louhy). Recyklujte pouze pečlivě vyprázdněné obaly.

 

Barevné odstíny

8026 – bezbarvý

 

Velikost obalů

0,5 l lahev s rozstřikovačem

Výše uvedené informace jsou poskytnuty v dobré víře a podle našich nejlepších znalostí, nepředstavují ale jakoukoliv záruku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: